43,98грн.

Призначення

Мастика призначена для антикорозійного і протишумного захисту нижньої зовнішньої і внутрішньої частини кузова кабіни і опори автомобілів.

Переваги:

Покриття володіє високими антикорозійними властивостостями, стійке до дії сольових розчинів, вологи та зміни температури від – 45°С до +60°С, має відмінну адгезію та еластичність. Можливе застосування двох режимів сушки.

Властивості:

1. Колір і зовнішній вигляд мастики - рідина чорного кольору, однорідна, без сторонніх включень.

2. Масова частка нелетких речовин – 55±8%.

3. В’язкість по віскозиметру ВЗ-6 при температурі (20±0,5)°С - не менше 45 с.

4. Час висихання при температурі (20± 2)0С - не більше 2 годин.

5. Еластичність мастики - не більше 20мм.

6. Адгезія плівки - не допускається відшарування покриття від підложки через 48 годин висихання.

7. Здатність утримуватись на вертикальній поверхні - при нанесенні пензлем або пневморозпилювачем не стікає з вертикальної поверхні.

8. Витрати покриття - 0,5 – 0,8 кг / м2.

Підготовка поверхні:

Поверхню, яка призначається для нанесення захисного покриття, старанно очистити від пилу, іржі, старого відшарованого покриття. Наносити мастику тільки на суху, обезжирену після очистки поверхню. Рекомендується попередньо покрити перетворювачем іржі «КОНТРАСТ», заґрунтувати ґрунтівкою ГФ-021, ПФ-078, грунтівкою по іржі «Грунт-Захист» або емаллю по іржі – ЕПФ-103.

Підготовка мастики:

Перед застосуванням мастику старанно перемішати, при необхідності розвести розчинником № 647, 646, уайт-спіритом, розчинником УЕЦ, сольвентом, скипидаром або сумішами вказаних розчинників у співвідношенні 1:1.

Методи нанесення:

Старанно перемішану мастику наносять щіткою або фарборозпилювачем у 2 шари. Загальна товщина покриття - не менше 0,8 мм. Мастика наноситься на суху, обезжирену після очистки поверхню.

Температура експлуатації покриття мастики в межах від мінус 50°С до плюс 60 °С.

При попаданні мастики на лакофарбову поверхню її треба очистити розчинником.

Артикул: 1921145
Характеристики
Каталог: 
Обсяг: 
Виробник: 
Ціна: 43,98грн.