28,18грн.

Загальна характеристика: Клей 88 універсальний водостійкий є розчином поліхлоропренових каучуків, синтетичних смол і підсилювачів клейкості в суміші етилацетату і бензину-розчинника.
Призначення: Клей 88 універсальний може бути використаний для склеювання більшості матеріалів: гуми, кераміки, дерева, тканин і полімерних матеріалів в будь-яких поєднаннях між собою. Особливо добре себе зарекомендував для приклеювання вулканізованих гум, шкіри і щільних тканин до металів, їх сплавів, скла, бетону та інших матеріалів.
Рекомендації щодо застосування: Перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню зачистити наждачним папером і знежирити. Нанести тонкий шар клею, витримати 5-20 хв і щільно притиснути з максимальним зусиллям. Початкова міцність досягається після закінчення 10 хв після склеювання, експлуатаційна - через 24 год при температурі + 20 ° С.
Умови зберігання: Зберігати при температурі від +10 ° С до +25 ° С в герметично закритій оригінальній упаковці, більш ніж 1 м від батарей опалення.
Гарантійний термін - 18 міс.
Запобіжні заходи: Клей 88 універсальний горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Артикул: 8342044
Характеристики
Обсяг: 
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 28,18грн.