94,05грн.

Багатоцільовий поліуретановий герметик Retel Car. Ідеальний для вертикального нанесення, не стікає. Піддається фарбуванню. Рекомендується для застосування при будівництві автобусів і вантажівок. Герметизує і клеїть з'єднання з сталі, міді, алюмінію.
Застосовується для обробки кузовів автомобілів і контейнерів, для робіт з прокладання повітропроводів і систем кондиціонування, у виробництві малих металевих і дерев'яних суден.
Придатний до нанесення на зачищений від іржі голий метал, пофарбовану поверхню, зварні шви і нахлести металу, а також дерево, цегла і бетон. При нанесенні на гумові поверхні необхідно попереднє тестування.
Завдяки хорошій адгезії матеріалу до різних металевих і пластикових поверхонь, прекрасним ізолюючим властивостям, збереженню матеріалом тривалий час еластичності ідеально підходить для заповнення і з'єднання різних частин кузова автомобіля.
Швидко твердне, стійкий до вологи. При необхідності можливе подальше шліфування та фарбування.
Оброблювана поверхня повинна бути очищена, знежирена і висушена. Температура поверхні повинна знаходитися в межах від + 5 ° C до + 30 ° C.
Застосування:
Герметик наноситься на поверхню прямо з картриджа або шпателем. При склеюванні деталей за допомогою герметика, необхідно встановити з'єднуючі деталі протягом не більше 10 хвилин і міцно притиснути.
Властивості:
1. Однокомпонентний поліуретановий герметик. При реакції з вологим повітрям продукт перетворюється в міцну, але еластичну гуму, має прекрасну адгезію до багатьох матеріалів.
2. Не провисає, навіть якщо нанести його товстим шаром. Продукт стійкий до окислення, негоди і не пропускає воду.
3. Демонструє прекрасну адгезію до більшості нерівних і оброблених металевих поверхонь і підходить для склеювання всіх видів швів: нахлестів, крайок, зварювальних швів і т.д. Також може використовуватися для склеювання труб, фар, відкидних дахів і інших деталей машини.
Технічні характеристики:
- Консистенція - пастоподібний, тиксотропний;
- Щільність - 1.18 ± 0.05 гр (чорний 1,15 ± 0,05 гр.);
- Час склеювання (23 ° С, 50% відно. вологість.) ~ 60 хв .;
- Швидкість вулканізації (23 ° С, 50% відн.вологість.) ~ 4 мм за 24 год .;
- Стійкість (ISO 868) ~ 50;
- Розтягування до розриву (ISO 8339) - ≥ 80%;
- Еластичність при 100% розтягуванні (ISO 8339) - 0,6 МПа;
- Термостійкість - -40 ° ÷ + 90 ° С;
- Температура застосування - + 5 ° ÷ + 35 ° С;
- Термін придатності - 12 місяців з дати виготовлення, при зберіганні в прохолодному, сухому місці

Інструкція по використанню:
- Очистіть і знежирте поверхню розчинником типу МЕК (метилетилкетон). Окислені металеві поверхні і бетон слід спочатку відшліфувати, а потім очистити. Знежирюємо ПВХ, алюміній і скло не жировим розчинником (тобто ацетоном).
- Пробийте отвір у картриджі і розріжте носик відповідно необхідного діаметру видавлювання, видаліть металеву основу і висушені солі і видавлюйте з картриджа ручним або пневматичним пістолетом.
- Перед використанням в холодну погоду, потримайте картридж в теплі при тем

Артикул: 526135
Характеристики
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 94,05грн.