СИСТЕМА СПЕКТРАЛЬНОГО ПІДБОРУ АВТОФАРБИ:

Одним з видів нашої діяльності є професійний комп’ютерний підбір автофарби за допомогою сучасних технологій.

Підбір фарби – це процес отримання необхідного кольорового відтінку фарби шляхом змішування основних кольорів в певній ваговій пропорції на спеціальному обладнанні, яке включає в себе змішувальну установку з набором базових компонентів, спектрофотометр, електронні ваги з точністю до міліграм та спеціальної комп’ютерної програми.  

На сьогоднішній день в наших магазинах представлена лабораторія для підбору авто фарби Dynacoat PRO від AkzoNobel:

 Dynacoat PRO - це система для повного лакофарбового ремонту автомобіля і  висока точність кольору. Dynacoat PRO – це серія продукції, яка відповідної вимогам VOC та включає в себе лаки, базові та акрилові покриття. Матеріали   Dynacoat прості в застосуванні, не вимагають наявності дорогого міксерного та фарбувально - сушильного обладнання, тому ними охоче користуються не тільки великі автосервіси , але й гаражні майстерні, невеликі авторемонтні підприємства та автолюбителі. Використовуючи продукцію серії Dynacoat PRO, Ви завжди зможете розраховувати на найвищу якість та найкращу цінову пропозицію, тому що Ви використовуєте перевірену технологію AkzoNobel, яка вже довела свою успішність по всьому світу. За допогою представлених систем підбору, ми готові задовольнити потреби кожного покупця для ремонту будь-якого автомобіля. Запропонована нами палітра кольорів знайде колір для будь-якого авто, незалежно від моделі та року випуску.

В наших магазинах Ви можете отримати повну консультацію та підібрати фарбу для вашого автомобіля. Наші колористи візьмуть до уваги всі можливі варіанти кольору та оберуть з них максимально точний.

 

 

Підбір фарби здійснюється по коду кольору або по наданому зразку-деталі з необхідним кольором.

 

Терміни та кількість:

  • "По коду" (фарба готується наливом по рецепту, який відповідає коду колоьору автомобіля) – термін виконання від 15 хв. Об’єм від 100 гр.
  • "Колорування"  (фарба готується наливом по рецепту і доводиться колористом до максимального співпадання кольору з кольором наданої деталі-зразка) -  термін виконання від 30хв. Об’єм від 100 мл.

Для точного підбору потрібна деталь-зразок, пофарбована в потрібний колір.

Код кольору автомобіля:

Звернувшись в наші лабораторії Ви можете не обтяжувати себе пошуком коду фарби, тому що наші лабораторії обладнані сучаним приладом "СПЕКТРОФОТОМЕТР", який дає змогу автоматично максимально швидко і точно визначити код фарби виробника авто.
 

 

 

 

Вартість матеріалів:

 

 

 

Фарба (гр)

Затверджував (гр)

Розчинник(гр)

Тара

 Ціна

АКРИЛ

100

50

10

+

130

МЕТАЛЛІК/ПЕРЛАМУТР

100

-

50

+

150

КСИРАЛІК

100

-

50

+

165

ЛАК

100

50

10

+

65

 

Послуга колорування сплачується окремо і становить - 120 грн.

ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ ДІЄ ЗНИЖКА!

 

 

З питань консультації та підбору автофарби звертайтесь за телефонами:

        Черкаси:     

              (0472) 65-90-64

              (067) 926-64-10

             (093) 075-60-77

            

          Київ:  

              (063)789-67-08