«MALYARSKIY» - професійна мережа магазинів яка спеціалізується на реалізації матеріалів для кузовного ремонту автомобілів. Наша компанія  є мультибрендовою, завдяки чому готова запропонувати самий  широкий спектр матеріалів для кузовного ремонту. Гнучка цінова політика та широкий асортимент продукції допомогли нам отримати дружні та партнерські зв’язки з багатьма малярними центрами та постачальниками продукції. Маючи великий, набутий роками досвід,  ми завжди раді допомогти прийняти найбільш вигідне для Вас рішення. Вступаючи в дружну  сім’ю «MALYARSKIY», Ви  завжди можете розраховувати на високий рівень обслуговування та технічної підтримки.

Ми завжди раді новим пропозиціям та партнерським зв’язкам та розраховуємо на довготривалу та плідну співпрацю. З «MALYARSKIY» Ви завжди отримуєте найкращу пропозицію ціни та якості.

Наші бренди:

Авто фарби:

Bergermix, Dyna, Mobihel, Vika, 3Sila, Solid, Mipa, NewTon, Presto, Bosny.

Матеріали для ремонту: 

3M, Ranal, Toro, Novol, Ultra, Solid, Smirdex, Sia, APP, Crocodile, DBS, ABW, Dyna, Farecla, Radex, Roberlo, Ersta, Matador, HAS, Garage, NCP, Manzerna, Mipa, PPG, RM, Sprint, Teroson, Welviss, Standox, U-Pol, Retel, Ultimate,  Хімзавод, Фарбмастер, Metex, Velvana, Multifuller, Farbid та ін.

Автомобільна косметика та хімія:

Atas, TurtleWax, Hepu, K2, BioLine, WD-40, Fortis, Abro та ін.

Інструменти:

3M, Mobilack, Sata, Dewilbiss, Miol, Intertool, VitalPlast та ін.