66,00грн.

Шпаклівка з алюмінієвим пилом - наповнююча шпаклівка з добавкою алюмінієвого пилу, яка збільшує її стійкість до підвищеної температури і гарантує чудову адгезію, що дозволяє порівнювати її з властивостями з шпаклівкою PROFICYNK.
Опис продукту:
На відміну від поліефірних шпаклівок, в яких вживаються традиційні наповнювачі, ця шпаклівка містить модифікований алюмінієвий пил, що володіє чудовими пластичними і термічними якостями. Використовуваний наповнювач дозволяє застосовувати цю шпаклівку на елементах, схильних до різних видів вібрації. Наприклад для покриття двигуна, багажника.
Стійкість до високих температур (до 90 ° С), до перепадів температур, а також хороша теплопровідність дозволяє наносити її на місця, схильні до нагрівання (близькі до двигуна). Шпаклівка, завдяки своїй унікальній рецептурі може також використовуватися для ремонту алюмінієвих і оцинкованих елементів.
Спосіб застосування:
Шпаклівка легка ALU наноситься шпателем на очищену і знежирену поверхню. Шпаклівка служить для заповнення нерівностей і подряпин на поверхні кузова перед його фарбуванням. Шпаклівка відрізняється високою еластичністю.
Витримує підвищення температури до 90 ° С, а також перепади температур, тому може використовуватися для покриття частин автомобіля близьких до двигуна.
Нанесення:
Перед використанням додати до відміреної порції шпаклівки 2-3% затверджувача і ретельно перемішати до однорідної консистенції. Наносити шарами товщиною до 3 мм, мінімальна температура нанесення + 10 ° С.
Час нанесення від моменту змішування з затверджувачем:
становить 4 - 6 хв. при температурі + 20 ° С.
Сушка:
Час сушіння від 25 - 35 хв. при температурі + 20 ° С. Час сушіння можна скоротити, підтримуючи протягом 10 хвилин температуру + 60 ° С (не вище !!!)
Шліфування:
Поверхню шпаклівки можна шліфувати сухим способом відповідним наждачним папером
- спершу крупнозернистим (Р80 - Р120),
- потім дрібнозернистим (Р120 - Р240).
Не рекомендується шліфувати по «мокрому».
На шпаклівку ALU може наноситися:
- шпаклівка для нанесення способом розпилення SPRAY,
- шпаклівка полефірна FINISH
- акрилові грунти.
Зберігання:
Рекомендується зберігати шпаклівку в сухому і прохолодному приміщенні, подалі від джерел тепла. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Поліефірна шпаклівка ALU поставляється в упаковках: 0,25 кг; 0,75 кг; 1,8 кг. Загальною упаковкою є картонні коробки, які можуть встановлюватися на європіддонах і оберігатися плівкою.

Артикул: 1160
Характеристики
Каталог: 
Обсяг: 
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 66,00грн.