100,98грн.

PLUS 750 Прискорювач для акрилових виробів, значно скорочує час сушіння і затвердіння двокомпонентних акрилових і поліуретанових продуктів. Особливо рекомендується застосовувати його при низьких температурах і підвищеній вологості повітря. При роботі з безбарвними лаками NOVAKRYL отримуємо ідентичний ефект, застосовуючи швидкі затверджувачі.

ЗАСТОСОВУВАТИ З: Прискорювач для акрилових продуктів PLUS 750 можна використовувати для двокомпонентних акрилових продуктів компанії Novol (грунти, безбарвні лаки, емалі).

ПРОПОРЦІЇ ЗМІШУВАННЯ: Прискорювач треба використовувати в кількості до 1% для готової суміші продукту з затверджувачем. Приблизно: на 1 літр суміші треба влити не більше 10 мл прискорювача.

В'ЯЗКІСТЬ РОЗПИЛЕННЯ: Додавання прискорювача не змінює в'язкості розпилення продукту.

ДОВГОВІЧНІСТЬ СУМІШІ: Прискорювач PLUS 750 скорочує час придатності продукту для нанесення, тому його треба додавати перед самим нанесенням.

КОЛІР: Безбарвний

УВАГА:
- Максимальна кількість прискорювача не повинна перевищувати 1,5%!
- Не застосовувати препарат разом з швидким затверджувачем!
Збільшення добавки прискорювача вище рекомендованої кількості не дає значного прискорення дії системи, а його надлишок може бути причиною появи різних лакувальних дефектів, таких як втрата блиску, відсутність адгезії або апельсинова кірка.
Сушка лаку з добавкою прискорювача PLUS 750 при підвищеній температурі може бути причиною втрати блиску і необхідності полірування лаку.

Зберігати в холодних і сухих приміщеннях далеко від джерел вогню і тепла. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів.
ТЕРМІНИ ПРИДАТНОСТІ: PLUS 750 придатний 24 місяці при 20 ° C.

Артикул: 8203217
Характеристики
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 100,98грн.