380,56грн.

Матова кольорова база з металевим ефектом. Основа, покрита безбарвним лаком HS (MS), забезпечує високоглянцеве, механічно і хімічно дуже стійке остаточне покриття.
Колір і яскравості ефекту «металік» значною мірою залежать від:
• спoсoбу розпилення,
• рабoчої в'язкості,
• подачі емалі на пістолеті,
• тиску повітря, техніки розпилення і т. д.
Характеристики :
Виробник 3Sila
Країна виробник Польща
Тип Фарба
Об’єм 1000.0 (мл)
Форма випуску Банку
Тип фарби Металік

Базисна металізована 3SILA застосовується для ремонтного фарбування поверхні кузова автомобіля, а також інших виробів, в якості першого шару в двошаровій системі з прозорим акриловим лаком.
Попередня обробка: Ретельно знежирити засобом антисилікону. Відшліфувати абразивом. Безпосередньо перед нанесенням ще раз знежирити.
Спосіб застосування : перед застосуванням емаль 3SILA металік ретельно перемішують, розбавляти розчинником для баз 3SILA, 1л до робочої в'язкості і фільтрують. Фарба розбавляється 1: 1 (1л фарби на 1л розчинника).
Нанесення: емаль наносять методом пневморозпилення на попередньо підготовлену, загрунтовану і зашпатлевану поверхню, в 2-3 шари «мокрий по мокрому», з витримкою між шарами 10-15 хвилин і сушінням останнього шару протягом 15-20 хвилин при температурі 20 ° с . Наносять прозорий акриловий лак, сушать комплексне покриття відповідно до рекомендацій на лак.

Артикул: 9353219
Характеристики
Обсяг: 
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 380,56грн.