966,51грн.

Опис:
Базове покриття Dynacoat Basecoat PRO створено для відтворення солідних, перламутрових і металікових автомобільних кольорів. У поєднанні з різними розчинниками воно може бути використано для локальних ремонтів і повного фарбування кузова. Базове покриття має чудові покривні властивості в поєднанні з високою швидкістю висихання.
Технічні характеристики:
- Пропорції змішування: 100% Dynacoat Basecoat PRO - 50-80% Dynacoat Thinners Fast / Medium / Slow
- Тиск нанесення: 1.2-1.4 мм 2-4 bar
- Нанесення 2 - 3 шари, витримка між шарами 3-5 хвилин при 20 ° C ( залежно від розчинника); перед нанесенням лаку 15 хвилин при 20 ° C.
Нанесення:
Для ефектних кольорів: Нанесіть 2-3 шари до повної покриваності, дотримуючись витримки між шарами до матового вигляду покриття, якщо необхідно нанесіть крапельний шар для кращої орієнтації металіка. Для цього необхідно знизити тиск на 0.5 бару і збільшити дистанцію до +/- 30-40-см.
Локальний ремонт: При локальному ремонті наносити тонкі шари на зниженому тиску до повної покриваності. Дотримуйтесь витримки між шарами. Перехід по базовиму покриттю робитися на тому ж тиску, що і забарвлення. У разі металікових кольорів нанесіть крапельний шар, збільшуючи дистанцію між фарбопультом і поверхнею.
Перед нанесенням лаку необхідно зробити витримку 15 хвилин при 20 ° C.
Маскування: Після витримки в 20 хвилин при 20 ° C базове покриття Basecoat PRO може бути замасковано.
Усунення дрібних дефектів: Необхідно зробити витримку не менше 20 хвилин при 20 ° C. Видалити пошкодження можна абразивним матеріалом для шліфування на суху з градацією Р500 або для шліфування з водою Р1000. Перед нанесенням базового покриття ретельно очистіть поверхню.
Базове покриття Basecoat PRO може бути покрите лаком не пізніше наступного часу: солідні кольори - 5 годин; металіки і перламутри: 48 годин (2 дні).
Важливо! Для збільшення відкритого часу солідних кольорів - до 48 годин необхідно зробити наступне: ретельно перемішати готовий колір перед додаванням 10% затверджувача Dynacoat Hardener. Після додавання затверджувача ретельно перемішати отриману суміш і додати розчинник і знову ретельно перемішати.
Термін придатності після змішування 6 місяців при 20 ° C , 4 години після додавання затверджувача.
Товщина плівки:
- на шар: 7- 9 мкм
- при рекомендованому нанесенні (2 шари): 14-18 мкм
Термін зберігання продукту визначеий , для закритої упаковки при 20 ° C.
Уникайте великого температурного коливання.
Термін придатності : 4 роки при 20 ° C.

Артикул: 6961325
Характеристики
Каталог: 
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 966,51грн.