151,20грн.

Характеристики:
Виробник Newton
Країна виробник Україна
Тип Фарба
Об΄єм 400.0 (мл)
Форма відпуску Спрей
Опис:
Високоякісна автоемаль NEW TON® повітряної сушки на основі європейських алкідних смол, посилена акрилатами, є ідеальним засобом для дрібного ремонту лакофарбового покриття автомобіля, фарбування мотоциклів, велосипедів.
Технічні характеристики:
1. Об΄єм: 400мл;
2. Площа покриття: 400 мл - залежно від кольору і товщини шару 1,5 - 2 м2;
3. Час висихання: 10 - 15 хвилин при t 25 ° С;
4. Умови зберігання: кімнатна температура, далеко від джерел вогню і тепла;
5. Термін зберігання: 3 роки.
Унікальні властивості автоемалі NEW TON®:
• високий ступінь глянцю;
• довговічність покриття;
• підвищена стійкість до впливу бензину;
• наявність реального зразку фарби на кришці балона.
Детальна інструкція використання автомобільної фарби NEW TON®:
1. Підготувати поверхню до фарбування: очистити, відшліфувати абразивним автомобільної шкіркою (Р180 - 240), збільшуючи межі цієї поверхні на 4-5 см в кожному напрямку, знежирити антисиліконом.
2. Якщо присутні вм'ятини та інші нерівності кузова, то слід нанести шпаклівку (автомобільну).
3. Після того як шпаклівка висохне, відшліфувати її водостійкою абразивною автомобільною шкіркою (Р240 - 400) з великою кількістю води, а потім ретельно змити водою і даємо висохнути.
4. Обмежити поверхню, що фарбується за допомогою малярської стрічки (можна також використовувати разом з малярською стрічкою газету або папір, щоб закрити велику поверхню) і наносимо автомобільний грунт NEW TON в аерозолі. Час висихання грунту - близько 2 годин.
5. Відшліфувати поверхню водостійкою шкуркою Р600.
6. Перед нанесенням автоемалі NEW TON® розмішати вміст балону, струшуючи його не менше 2-3 хвилин - це забезпечить однорідність кольору і запобіжить закупорюванню розпилювача. Під час використання рекомендується періодично струшувати балон.
7. Провести пробне розпилення.
8. Тримати балон вертикально. Розпорошувати фарбу тонким шаром з відстані 25 - 30 см. З метою досягнення максимального ефекту рекомендується наносити кілька тонких шарів, а не один товстий. Міжшарова витримка 2-3 хвилини.
9. Для металіків після15 хвилин обов'язково нанесіть лак NEW TON® в аерозолі. Великі площі необхідно фарбувати методом «квадрат». Невеликі поверхні необхідно фарбувати методом «коло».
10. Важливо! Якщо фарба в балоні не була повністю витрачена, для того щоб в подальшому Ви могли знову скористатися цим продуктом, необхідно очистити клапан, за яким фарба надходить в розпилювальну голівку. Для цього необхідно повернути балон клапаном вниз і провести розпилення до знебарвлення струменя. В іншому випадку, фарба в клапані засихає і балон не підлягає до використання.
11. Через 30 хвилин після останнього фарбування знімаємо малярську стрічку і папір, які захищала поверхню.
12. Через 2 тижні після фарбування необхідно відполірувати полірувальною пастою краї забарвлених елементів для отриманн

Артикул: 3348164
Характеристики
Виробник: 
Тип матеріалів: 
Ціна: 151,20грн.